*** To jest archiwalna strona szkoły! Zapraszamy na aktualną stronę internetową  www.zsostargard.pl  ***

BIP

Do końca wakacji zostało....

Do końca wakacji zostało... 01.09.2015 8:00

    23 stycznia 2013r. w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. Zabawa dla klas I-III odbyła się pod hasłem „Bal królowej nocy”. Dzieci bawiły się od godziny 9.00 – 11.30. Wodzirejami byli: p. Iwona Spendowska oraz p. Stanisław Łapyr. Bal odbywał się w sali gimnastycznej. Wspaniałe dekoracje przygotowała p. Mirosława Babicka-Mrzygłód.

W czasie balu zostały rozegrane liczne konkurencje. Roztańczony i barwny korowód bawił się w rytm muzyki  - wiązanka najbardziej popularnych hitów 2012 roku.
    Na korytarzu II piętra budynku szkoły bawiły się dzieci z klas "0" pod opieką swoich wychowawców. Panie wychowawczynie przygotowały dla najmłodszych wiele konkursów.
    Bal karnawałowy dla klas IV-VI odbywał się w sali gimnastycznej w godzinach 11.30 – 13.00. Za przeprowadzenie konkursów i prowadzenie zabawy odpowiedzialni byli: p. Izabela Jurewicz-Zimny oraz p. Stanisław Łapyr.
    We własnym gronie bawili się gimnazjaliści – dyskoteka odbywała się w stołówce szkolnej. Za przygotowanie dekoracji oraz konkursów odpowiadał Samorząd Uczniowski oraz wychowawcy klas gimnazjalnych. Dużą popularnością cieszyło się Karaoke, w którym wystąpili także wychowawcy.
    Dla wszystkich uczniów naszej szkoły został przygotowany słodki poczęstunek.

Przejdź do galerii